Godziny otwarcia w Bojanowie

Poniedziałek

Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
10:00 - 17:00 10:00 - 17:00 10:00 - 17:00 10:00 - 17:00 10:00 - 17:00 10:00 - 15:00

"5 ważnych zawodów" spotkanie z autorem Romanem Pankiewiczem

8. kwietnia na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Bojanowie odbyło  się spotkanie autorskie w Przedszkolu w Przyszowie z krakowskim pisarzem Romanem Pankiewiczem. W spotkaniu uczestniczyły przedszkolaki i dzieci z klas 1-3. Podczas spotkania pisarz prezentował pięć napisanych przez siebie książeczek, mówiących o ważnych zawodach: żołnierza, policjanta, strażaka, listonosza i ratownika medycznego.

Czytaj więcej

Zbigniew Kołba - spotkanie autorskie

Zbigniew Kołba - spotkanie autorskie

14. marca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bojanowie, po raz drugi gościł popularny pisarz i terapeuta - Zbigniew Kołba, absolwent AWF w Krakowie, studiował rekreacje ruchową i rehabilitację. Jest autorem książki „Krioterapia. To warto wiedzieć”, w której zawarł ogrom wiedzy i doświadczeń, nabytych dzięki prowadzonemu w Olkuszu gabinetowi krioterapii.

Czytaj więcej

O zdrowiu... w bibliotece

O zdrowiu... w bibliotece

 

Zapraszamy na spotkanie

ze Zbigniewem Kołbą autorem książki "Krioterapia. To warto wiedzieć".

Spotkanie odbędzie się 14 marca 2019 r. /Czwartek/ godz. 11.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bojanowie. Serdecznie zapraszamy !

Podsumowanie konkursu plastycznego "Jaka książka skradła Twoje serce"

Podsumowanie konkursu plastycznego

27. marca, w bibliotece w Bojanowie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego „Jaka książka skradła Twoje serce”. Zadaniem konkursowym było wykonanie walentynki w formacie A4 lub A3, zawierającej tytuł, imię i nazwisko autora oraz ciekawy cytat z wybranej książki.Czytaj więcej