Godziny otwarcia w Bojanowie

Poniedziałek

Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
10:00 - 17:00 10:00 - 17:00 10:00 - 17:00 10:00 - 17:00 10:00 - 17:00 10:00 - 15:00

Komiks lepszy od Minecrafta

Komiks lepszy od Minecrafta

14. czerwca w bibliotece w Bojanowie nastąpiło rozstrzygnięcie i rozdanie nagród uczestnikom Gminnego Konkursu Literacko-Plastycznego pod hasłem "Komiks lepszy od Minecrafta". Organizatorami konkursu byli: Zespół Szkół w Bojanowie, Gminna Biblioteka Publiczna w Bojanowie i Szkoła Podstawowa w Stanach.

Czytaj więcej

Gminny konkurs historyczny

Gminny konkurs historyczny

6. edycja Gminnego Konkursu Historycznego „Wielka wojna i odrodzenie Rzeczypospolitej” organizowanego kolejny już raz przez Publiczną Szkołę Podstawową w Stanach i Gminną Bibliotekę Publiczną w Bojanowie już za nami!

Konkurs odbył się 14. maja w bibliotece w Bojanowie. Celem konkursu byłoCzytaj więcej

"5 ważnych zawodów" spotkanie z autorem Romanem Pankiewiczem

8. kwietnia na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Bojanowie odbyło  się spotkanie autorskie w Przedszkolu w Przyszowie z krakowskim pisarzem Romanem Pankiewiczem. W spotkaniu uczestniczyły przedszkolaki i dzieci z klas 1-3. Podczas spotkania pisarz prezentował pięć napisanych przez siebie książeczek, mówiących o ważnych zawodach: żołnierza, policjanta, strażaka, listonosza i ratownika medycznego.

Czytaj więcej

Zbigniew Kołba - spotkanie autorskie

Zbigniew Kołba - spotkanie autorskie

14. marca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bojanowie, po raz drugi gościł popularny pisarz i terapeuta - Zbigniew Kołba, absolwent AWF w Krakowie, studiował rekreacje ruchową i rehabilitację. Jest autorem książki „Krioterapia. To warto wiedzieć”, w której zawarł ogrom wiedzy i doświadczeń, nabytych dzięki prowadzonemu w Olkuszu gabinetowi krioterapii.

Czytaj więcej