Godziny otwarcia w Bojanowie

Poniedziałek

Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
10:00 - 17:00 10:00 - 17:00 10:00 - 17:00 10:00 - 17:00 10:00 - 17:00 10:00 - 15:00

GBP Bojanów

„Świat literackich postaci” - podsumowanie

„Świat literackich postaci”  - podsumowanie

Konkurs plastyczny „Świat literackich postaci” okazał się być niezwykle inspirującym wyzwaniem dla wszystkich uczestników. Dzieci miały okazję wykorzystać swoją wyobraźnię i kreatywność, tworząc znakomite rysunki, przedstawiające ulubione postacie z książek. Różnorodność tematów i technik artystycznych sprawiła, że każda była wyjątkowa i niepowtarzalna. Na konkurs wpłynęło 56 prac, a wybór był naprawdę ciężki.

Czytaj więcej

Spotkanie z Panią Hanną Cygler

Spotkanie z Panią Hanną Cygler

Spotkanie autorskie z Hanna Cygler za nami. W kameralnym gronie spędziliśmy przemiłe chwile z autorką wielu powieści obyczajowych. Podczas rozmowy poznaliśmy genezę powstawania kolejnych książek, jakie znamię na fabule odcisnęły podróże pani Hanny, jej wykształcenie oraz fakt,Czytaj więcej

Spotkanie autorskie z Hanną Cygler

Spotkanie autorskie z Hanną Cygler

Zapraszamy na ostatnie spotkanie autorskie z cyklu "Kobiece spotkania z literaturą" przed wakacjami.

Zapraszamy we wtorek 4 czerwca o godz. 13:00 na spotkanie autorskie z Hanną Cygler - autorką powieści obyczajowych.

Czytaj więcej

Kobiece spotkania ...

Kobiece spotkania ...

W piątek odbyło się kolejne spotkanie autorskie z cyklu "Kobiecych spotkań z literaturą". Naszymi gośćmi były pisarki: Anna Ziobro i Paulina Molicka. Powieści obyczajowe to gatunek, który jest bliski obu paniom. Książki są dostępne w naszej bibliotece, więc możemy poznać literacki świat pani Anny oraz pani Pauliny. Spotkanie było pewnego rodzaju nowością dla obu pisarek, ponieważ było to pierwsze spotkanie w duecie oraz pierwsze spotkanie z tłumaczem.

Czytaj więcej