Interaktywny kurs angielskiego w bibliotekach Gminy Bojanów

Funengl..jpg

b_1500_100_16777215_00___images_Bojanow_2012_Lubisz_ang..jpgGminna Biblioteka Publiczna w Bojanowie wraz ze swoimi filiami - Gwoźdźcu, Maziarni, Przyszowie i Stanach, bierze udział w projekcie "FunEnglish w bibliotece". Dzięki niemu dzieci w wieku 6-12 lat mogą BEZPŁATNIE uczyć się języka angielskiego.

"FunEnglish w bibliotece" to kurs komputerowy, który mądrze łączy naukę języka obcego z zabawą. Foto-lekcje, ćwiczenia, gry edukacyjne, setki filmów i piosenek opracowane przez ekspertów, to sprawdzony sposób, dzięki któremu dziecko bez stresu i skutecznie uczy się języka angielskiego.

Informacji na temat komputerowego kursu FunEnglish.pl udzielają :

Gminna Biblioteka Publiczna w Bojanowie -, tel. (15) 870-83-06

Filia GBP w Gwoźdźcu, tel. (15) 687-73-52

Filia GBP w Maziarni, tel. (15) 687-73-51

Filia GBP w Przyszowie, tel. (15) 687-73-21

Filia GBP w Stanach, tel. (15) 687-73-58

FunEnglish.pl. Łączy zabawę i naukę z używaniem  komputera. Każde dziecko może korzystać z kursu samodzielnie. Dokładnie tak, jak na co dzień korzysta z gier komputerowych. Wystarczy, aby uczyło się w bibliotece dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, Gminna Biblioteka Publiczna w Bojanowie zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat na bezpłatny komputerowy kurs języka angielskiego aby w ciągu kilku miesięcy można było zobaczyć pierwsze efekty nauki.

Kurs polega na połączeniu najnowszych technologii z tradycyjnym nauczaniem. Składa się z ponad 60 gier edukacyjnych, setek filmów, piosenek, „foto-lekcji” i ćwiczeń opracowanych przez ekspertów. Dzieci w świecie FunEnglish.pl przeżywają przygody wraz z bohaterami gier i filmów,  uczą się bezpośrednio od native speakerów.

Kurs jest oparty o metodę immersion, polegającą na zanurzeniu w języku angielskim. FunEnglish.pl tworzy sytuacje komunikacyjne i sprawia, że dzieci mówią i myślą w języku angielskim. Dzięki temu postępy w nauce są znacznie szybsze niż w tradycyjnych metodach nauczania.

Kurs składa się z sześciu bloków podzielonych na 11 podrozdziałów. W skład każdego podrozdziału wchodzi gra edukacyjna, krótki film, piosenka karaoke i „foto-lekcja” oraz ponad 20 ćwiczeń. Po przejściu przez wszystkie bloki, dziecko zapozna się z prawie tysiącem zwrotów przydatnych w 90% sytuacji komunikacyjnych. Cały kurs zajmuje około dziewięć miesięcy. Przez cały czas trwania kursu dzieci będą mogły liczyć na pomoc pracowników biblioteki. A po jego zakończeniu każde dziecko otrzyma specjalny certyfikat.

Biblioteka otrzymała dostęp do kursu bezpłatnie, dzięki udziałowi w projekcie „FunEnglish w bibliotece”. Zarówno biblioteka, jak i dzieci uczestniczące w kursie, będą mogły także uczestniczyć w specjalnych konkursach, organizowanych przez FunEnglish.pl i Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego,w ramach  Programu  Rozwoju  Bibliotek.

Zapraszamy do naszych bibliotek !