Krótka książka o miłości, Karolina Korwin Piotrowska

b_200_150_16777215_00___images_resized_i-krotka-ksiazka-o-milosci.jpg

Karolina Korwin-Piotrowska – „Krótka książka o miłości”

Właściwie już czytając wstęp można zauważyć, że autorka dzieli się z czytelnikami czymś, co jest jej wielką pasją. Korwin Piotrowska uwielbia kino i... zna się na nim! Co więcej we wspaniały sposób potrafi zainteresować innych swoimi ulubionymi filmami.

"Kochany czytelniku, który właśnie wziąłeś do ręki tę książkę, nie bój się, to nie jest kolejna nudna książka o filmach i kinie, napisana językiem zrozumiałym tylko dla wybrańców. To nie jest lista arcydzieł. To nie jest też lista filmów, które „musisz obejrzeć, zanim umrzesz”.

Co to więc jest? To książka o miłości, ogromnych i niezapomnianych emocjach, które kino wywołuje. O moich emocjach. To pierwsza część intymnej podróży przez moje największe filmowe fascynacje. Poczuj się więc, czytelniku kochany, jakbyś był gościem w moim mieszkaniu i oglądał kolejne filmy, które znajdujesz na półkach regału z filmami. Ta książka to również przewodnik po filmowych kanałach i sklepach z filmami, w których można dzisiaj zgłupieć z nadmiaru oferty. Nie musisz wiedzieć, bo i skąd, co jest warte uwagi, na co warto poświęcić godzinę lub dwie ze swojego życia i nie wiesz, co może cię zainteresować. Służę pomocą. Usiądź sobie wygodnie, weź do ręki moją krótką książkę o miłości i zacznijmy wspólną i pełną emocji podróż w świat filmowej wyobraźni. Serce zabije ci mocniej, będziesz się śmiać i płakać, będziesz się bać, wzruszać i zastanawiać. Zaczynamy! Kamera. Akcja. Start!". 

Dostępna: Bojanów - Wypożyczalnia dla Dorosłych