Dom lalek, Edyta Świątek

b_200_150_16777215_00___images_resized_715647-352x500.jpg

„Dom lalek” - Edyta Świętek

Historia młodej kobiety, która dorastała w cieniu niepełnosprawnej intelektualnie siostry. Upokorzenia i krzywdy doznawane z tego powodu rzutują na jej charakter oraz dorosłe życie. Obciążona kompleksami Anita marzy o szczęśliwym życiu.
Czy będzie jej dane szczęście u boku ukochanego mężczyzny?

Pewnego pięknego, a za razem zwykłego dla niej dnia znajduje lalkę na masce swojego auta, która zapakowana jest w piękne pudełko. Sądząc, iż jakieś dziecko zostawiło je omyłkowo, odłożyła karton, wsiadła do auta i nie przywiązując do niej żadnej wagi, odjechała. Anita nie jest świadoma tego, że lalki mogą odmienić jej życie na zawsze. Z czasem poznaje przystojnego mężczyznę o imieniu Mikołaj. Zaczynają razem biegać, flirtować, aż w końcu między nimi zaczyna iskrzyć. Zakochana w nim po uszy nie myśli racjonalnie, i nie odbiera zewnętrznych sygnałów tak, jakby robiła to normalna osoba.
Okazuje sie, że Mikołaj może stać się jej zmartwieniem, a jego życie owiane jest dziwną tajemnicą.

Jeśli nie czytaliście "Domu lalek", to jestem przekonana, że nie trafiliście na tego typu książkę. Jest inna niż wszystkie znane mi romanse, czy książki obyczajowe. Opowiada o miłości, ale...

Dostępna: Bojanów - Wypożyczalnia dla Dorosłych