Godziny otwarcia w Stanach

10:00 - 17:00 10:00 - 17:00 -- -- 10:00 - 17:00 --

Serdecznie Dziękujemy Wszystkim Darczyńcom

b_200_150_16777215_00___images_bukiet_powiew_wiosny_jasniejszy.jpgBiblioteka Publiczna w Stanach serdecznie dziękuje wszystkim Darczyńcom. Dziękujemy za sympatię i zainteresowanie funkcjonowaniem Naszej Biblioteki. Dziękujemy, że obdarowujecie Państwo naszą placówkę mnóstwem darów książkowych, one w dużej mierze stanowią o tym , że Nasza Biblioteka przez cały czas posiada „nowości”, a to z kolei czyni naszą ofertę czytelniczą bogatszą i atrakcyjniejszą. W sposób szczególny nasze podziękowania otrzymują : Pani Bożena Sałęga, za podarowanie Naszej Bibliotece blisko trzystu egzemplarzy książek oraz Pani Olga Chełstowska za książkę K. Puzyńskiej pt. : „Śreżoga”. Podarowane przez Panie książki znajdują się obecnie w obiegu czytelniczym i cieszą się dużą popularnością. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszelkie wyrazy sympatii skierowane pod naszym adresem w tym za wszystkie książki, które Państwo darujecie naszej placówce. Czytelników zapraszamy do odwiedzania wszystkich bibliotek znajdujących się na terenie Gminy Bojanów i zapoznania się z ich wakacyjną ofertą.