Darmowe kursy specjalistyczne i językowe w bibliotece!

FUNPAKIET kursów dla użytkowników Biblioteki w Bojanowie

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Bojanowie ruszają zapisy na bezpłatne, internetowe kursy językowe i specjalistyczne, skierowane do dzieci, osób dorosłych, emerytów, seniorów i osób dysponujących wolnym czasem, dla tych którzy dopiero zaczynają się uczyć jak i dla osób zaawansowanych.

Biblioteka wykupiła dostęp do platformy FUNPAKIET głównie z myślą o dużym zapotrzebowaniu i zainteresowaniu wśród użytkowników Biblioteki dostępem do kursów internetowych. Dlaczego warto skorzystać? Za pomocą e-learningu zwiększysz skuteczność i elastyczność swojej nauki, a także poznasz nową jakość nauczania. Kursy online stworzone przez firmę Funmedia to gotowe narzędzia wspomagające naukę języków obcych i ułatwiające zdobywanie specjalistycznych umiejętności. Składają się z zaawansowanych multimediów - gier, fotolekcji, filmów, dialogów i interaktywnych ćwiczeń, które przyspieszają proces nauczania, czynią go trwalszym i bardziej atrakcyjnym.

FUNPAKIET wykupiony przez Bibliotekę zawiera 150 dostępów do pięciu dowolnych kursów językowych Lerni i kursów specjalistycznych serii Kursy123, a są to:

• Multimedialny kurs języka angielskiego na poziomie A1-B2

• Multimedialny kurs języka niemieckiego na poziomie A1-B1

• FunEnglish kurs języka angielskiego dla dzieci
  • Pamiętaj123 kurs, który uczy technik szybkiego czytania i poprawia pamięć fotograficzną;

• Photoshop123 kurs, pozwoli nabyć umiejętności z zakresu obsługi popularnego programu graficznego

Każdy jeden dostęp, przyznany Użytkownikowi, umożliwia skorzystanie z dowolnego, wybranego kursu językowego lub specjalistycznego, czyli każdy zapisany Użytkownik może korzystać z pięciu kursów w ramach FUNPAKIETU. Zgłoszenia przyjmowane są w Bibliotekach w Bojanowie, Gwoźdźcu, Maziarni, Przyszowie i Stanach, osobiście lub telefonicznie (15) 870 83 06. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.