Kto w Gminie Bojanów czyta najwięcej?

Wręczenie nagród przez Dyrektora GBP w Bojanowie

Rok 2022 pokazał, że czytelnicy nie zapomnieli o naszych bibliotekach. Dziękujemy, że jesteście z nami! Cieszymy się, że rokrocznie przybywa nam Czytelników i rośnie liczba wypożyczanych książek. Po raz kolejny zaproponowaliśmy konkurs „Czytelnik Roku”,  który zmobilizował naszych czytelników, a rezultaty są imponujące.

Mamy zaszczyt poinformować, że w Gminie Bojanów „Czytelnikiem Roku 2022” wśród dorosłych czytelników została Pani Mariola Szymanek ze Stanów, wypożyczyła 152 książki a wśród dzieci i młodzieży został Filip Butryn z Przyszowa, który wypożyczył 201 książek. Laureatom konkursu dyplomy oraz nagrody wręczyła dyr. GBP w Bojanowie Danuta Kobylarz. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzają nasze biblioteki. Przedstawiamy najaktywniejszych czytelników w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bojanowie i jej filiach w 2022 roku:

1.Filip Butryn, Filia Przyszów

2.Alan Rusin, GBP Bojanów

3.Mariola Szymanek, Filia Stany

4.Marta Brodowska, Filia Przyszów

5.Urszula Siek, Filia Przyszów

6.Mateusz Sondej, Filia Przyszów

7.Sylwia Dziadura-Kotwica, Filia Maziarnia

8.Mikołaj Jurczyk, Filia Przyszów

9.Alina Olszowy, GBP Bojanów

10.Bożena Sałęga, GBP Bojanów

11.Zuzanna Ruła, Filia Gwoździec

12.Emilia Ruła, Filia Gwoździec

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym osiągnięcia wysokich wyników czytelniczych! Serdecznie zapraszamy do udziału w rywalizacji o tytuł „Czytelnika Roku 2023”!