Sparks Nicholas, Jedno życzenie

b_200_150_16777215_00___images_9788382158120.jpg

Sparks Nicholas, Jedno życzenie  - Pierwsza miłość na zawsze pozostaje w sercu, a jej doświadczenie kreuje osobowość i resztę życia. "Jedno życzenie" to piękna historia o uczuciach opowiedziana przez mistrza gatunku. Wyrusz w podróż pełną wzruszeń.

Życie Maggie Dawes nigdy nie należało do łatwych. Już w wieku szesnastu lat pojawiły się poważne problemy. Została wysłana do Karoliny Północnej, aby tam oczekiwała narodzin swojego dziecka, które planowała oddać do adopcji. Czy to miał być słuszny wybór? Każdy kieruje się własną moralnością.

To właśnie tam spotkała błyskotliwego i przystojnego Bryce'a Tricketta, który jako jeden z niewielu nie oceniał jej decyzji. Zamiast tego postanowił pokazać jej sztukę fotografii i zaszczepić w niej miłość do zdjęć oraz atmosfery niewielkich miasteczek. Ich pierwszy pocałunek na zawsze odmienił życie Maggie, która nigdy nie zapomni towarzyszącego mu uczucia. To właśnie przez to zdarzenie dziewczyna zdecydowała się na karierę fotografki podróżującej po świecie oraz prowadzącej własną galerię w Nowym Jorku.

Nie przypuszczała, że przypadkowe spotkanie z obcą kobietą ponownie wywróci jej życie do góry nogami. Czy Maggie zdoła spełnić swoje największe życzenie?

Dostępna: Bojanów - Wypożyczalnia dla Dorosłych, Filia Maziarnia